Kargo Seçenekleri

KARGO VE TESLİMAT SEÇENEKLERİ

A) TÜRKİYE’NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KAPIYA TESLİM OLAN ÜRÜN GRUPLARI

Buzdolapları, Derin dondurucular ,Çamaşır makinaları, Fırınlar, Bulaşık makinaları, Klimalar ,Ocaklar, Aspiratörler, Lcd televizyonlar ,Mini fırınlar, Termosifonlar, Halı yıkama makinaları, Ankastre fırınlar, Ocaklar, Davlumbazlar ,Su pınarları, Süpürgeler , Küçük ev aletleri, Her türlü Elektronik ürünler.

B) YURTDIŞI ve KKTC

Yurtdışı ve KKTC'ye ürün sevkiyatımız bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz Profilo ve Altus Yetkili Satıcısı Kayraufuk Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. Ltd. Şti. tarafından fabrika çıkış ambalajında sıfır olmak kaydıyla; FATS sistemine dahil Profilo Markalı ürünler Horoz Lojistik firması ile Tüm Altus markalı ürünlerle Derin Dondurucu, Klima, Televizyon ve Küçük Ev aletleri ise anlaşmalı kargo firmaları vasıtasıyla Türkiye'nin her yerine ücretsiz nakliye ve montaj hizmetiyle teslim edilmektedir.

FATS (Fabrikadan Adrese Teslim Sistemi) NEDİR?

FATS sistemi; Kargo şirketleri aracılığı ile taşınmakta olana ve  genellikle her üç üründen birinde meydana gelen hasarlar nedeniyle fabrikadan nihai tüketiceninin mağduriyetlerinie önlemek amacıyla Ülkemizin önde gelen Beyaz Eşya Üreticilerinin kullanmış olduğu ve müşterinin adresine direkt olan yapılan sevkler en güvenilir, sorunsuz taşıma ve teslim yöntemidir. FATS sistemiyle Ürün teslim süreleri bir nebze artsa bile, sorunsuz teslimat süreciyle maksimum müşteri memnuniyeti amaçlanmaktadır. 

Fabrikadan direkt olarak adrese sevk edilen ürünlerde siparişten teslimata kadar olan tüm süreç, üretici firma güvencesi altındadır. Ürününüz daire içerisine kadar getirilir ve montajı servis tarafından ücretsiz olarak yapılır. Stokta olan ürünler için fabrikadan müşteri adına sipariş oluşturularak teslimat sağlanır. Ürünler 7 ila 21 gün içerisinde teslim edilmektedir.

FATS Sistemine Dahil Ürünler Nelerdir?

  • Profilo Buzdolapları
  • Profilo Çamaşır ve Kurutma Makineleri
  • Profilo Bulaşık Makineleri
  • Profilo Solo Fırın ve Ankastre Ürün Grupları
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.